blog.carycaonline.pl

Stylizacja świąteczna: w kolorach choinki.

Ciemna zieleń, nasycona czerwień oraz połyskujące srebro i złoto to kolory najczęściej kojarzone z fetami. Stylizacja świąteczna również bywa utrzymana w odcieniach z gwiazdkowej palety.
Dekoracja świąteczna bazuje na bordo sukience wykończonej czarną siateczką. Pas i biodra eksponuje spektakularna baskinka, a dekolt wycięty w wzór serca zwraca uwagę na piersi. Sukienka jest seksowna, choć nie odsłania nazbyt dużo, a poprzez stonowanej długości za kolana akcentuje najbardziej fajne partie nóg
Pozostając w atmosferze choinkowych detali, jako dodatek zalecamy intensywnie zielone szpilki wyszywane cekinami w tym samym barwie i wykończone spektakularną wstążeczką – dzięki temu na sto procent zrobisz szoł na rodzinnym spotkaniu.
Do kolorów choinki i śnieżynek nawiązuje poza tym biżuteria.
etno-297x417
Polecamy komplet łączący śnieżne i zielone cyrkonie, składający się z okrągłych kolczyków i pierścionka w posrebrzanej oprawie. Cyrkonie staną się alternatywą dla szmaragdów, to znaczy klasycznych, zielonych kamieni. Stylizacja świąteczna ma również drobną kopertówkę – w tym przypadku proponujemy czarne, skórzane pudełeczko ozdobione srebrnym, przeplatanym szlaczkiem. Dekorację w barwach choinki koniecznie musi uzupełnić karminowa szminka I wyrazisty manikiur w takim samym kolorze albo tonacji metalicznej zieleni.
tekst dostepny na stronie sukienki wieczorowe