blog.carycaonline.pl

Różne metody na bycie trendy

Nadwaga, zwłaszcza pośród kobiet, w żadnym razie nie jest wskazana – w końcu praktycznie każda z kobiet pragnie wyglądać w bardzo korzystny sposób. Byłoby najlepiej, gdyby ukrywanie wagi za pomocą odzieży nie miało w żadnym wypadku miejsca, przecież lepsza opcja to zabranie się nareszcie za własną osobę, zgubienie ponadlimitowych kilogramów, ale to chyba coś typowego, że nie w dosłownie każdym przypadku jest to możliwe. I dlatego jak najbardziej trzeba starać się ubierać w taki sposób, aby nie było widać tłuszczyku na udach, dużych pośladków bądź wypukłych bioder.
http://love-love24.com.pl/pol_m_Torebki-141.html
Najistotniejsza kwestia to luźniejsze ubrania, które nie przylegają do ciała. Wszelkie obcisłe bluzki lub spódniczki wyglądają seksownie, ale tylko i wyłącznie wtedy, gdy kobieca sylwetka jest zbliżona do ideału. Oczywiście istnieje sporo pań bez kompleksów, które zwykły ubierać się tak jak pragną, lecz tutaj trzeba się skupiać na takich paniach, które może nawet nie są zakompleksione, co najzwyczajniej nie chcą wszystkiego odkrywać. Zatem na pewien okres czasu należy umieścić bardzo głęboko w szafie obcisłe ubrania, bo nie będą już nam potrzebne w najbliższym czasie.

Wielokolorowe ubrania to także świetny pomysł. Co jak co, ale brązowa spódnica, czarne buty oraz powiedzmy biała bluzka autentycznie nie są właściwą kombinacją, ponieważ najzwyczajniej w świecie powodują we wszystkich przypadkach nieinteresujący efekt. To znaczy wyglądamy dużo grubiej niż jest to w realnym świecie. W przypadku obuwia nie liczy się kolor, a najzwyczajniej obcas. A więc trzeba unikać sandałów, obuwia na niskiej podeszwie – nie dość, że odbierają nam niejako centymetry, to na dodatek znacząco pogrubiają. Dużo bardziej odpowiednie są http://love-love24.com.pl/pol_m_Buty-Damskie-251.html
w naszym przypadku buty na obcasie.