blog.carycaonline.pl

Wszystko o problemach z męskością

Wszystko o problemach z męskością

Young happy couple in bed

Seks może sprawiać ból

Seks, który normalnie sprawia przyjemność, czasami może być dla mężczyzny bardzo bolesny. Jest tak wtedy, gdy cierpisz na 1 z 5 chorób. Poznaj przyczyny, które mogą zamienić przyjemne chwile w prawdziwy koszmar.

Tych pięć demonów to: infekcja dróg moczowych, drożdżyca genitaliów (zwana też kandydozą, tadalis typ infekcji grzybicznej), opryszczka narządów płciowych, zapalenie prostaty oraz choroba Peyroniego. Wszystkie te choroby można leczyć farmakologicznie, zwykle lekami na receptę, przepisywanymi przez lekarza. Są też domowe metody leczenia niektórych z nich.

Chyba wszyscy mężczyźni lubią seks, ale tych parę przypadłości może spowodować, iż twoja przyjemność zamieni się w koszmar. Warto więc wiedzieć nieco więcej o tych chorobach oraz o sposobach leczenia ich, jeżeli już cię będą dotyczyły.

Infekcja dróg moczowych

Gdy drogi moczowe zostaną zakażone przez bakterie, to zaczynasz chorować na infekcję dróg moczowych. Nieleczone zakażenie dróg moczowych może zainfekować nerki oraz wywołać nieodwracalne ich uszkodzenie. Większość infekcji układu moczowego rozpoczyna się od zainfekowania cewki moczowej, a więc swoistego przewodu, przez który wydalasz mocz viagra tanio z pęcherza moczowego. Bakterie, które wywołują zakażenia, najczęściej gnieżdżą się się w jelicie grubym i są obecne w stolcu. Twoje szanse na zainfekowanie dróg moczowych są większe, jeżeli spożywasz za mało płynów, albo jeśli cierpisz na cukrzycę. Przyrost gruczołów prostaty lub kamienie nerkowe również pogłębiają ryzyko zakażenia dróg moczowych.