blog.carycaonline.pl

Skąd się biorą problemy z erekcją?

Skąd się biorą problemy z erekcją?

problemy-z-potencja-7-przyczyn-problemu-z-potencja
Według statystyk kłopot ze wzwodem pojawia się raz na pięć stosunków, więc można przyjąć, że może się to zdarzyć przynajmniej raz w życiu każdego mężczyzny. Dowiedziono, że przyczyny zaburzeń wzwodu są bardzo różne, inne w przypadku mężczyzny w wieku lat dwudziestu, a inne u 60-latka.
Erekcja pojawia się w chwili wzbudzenia ośrodka erekcji, który znajduje się w rdzeniu kręgowym. Prącie wypełnia się krwią, pojawia się erekcja. Kłopot z erekcją ma miejsce, kiedy wzwód nie pojawia się w ogóle albo nie utrzymuje się wystarczająco długo, aby można było odbyć pełny stosunek. Mówi się o rzeczywistym kłopocie ze wzwodem, gdy zaburzenie występuje co najmniej w 75% prób i utrzymuje się to przez długi czas. Przypadkowa niedyspozycja nie musi oznaczać problemów z erekcją. Poniżej przedstawiamy najważniejsze przyczyny kłopotów ze wzwodem.
1.Zdenerwowanie i zmęczenie. W sytuacji, gdy spędzamy większość dnia w pracy lub żyjemy jedynie i wyłącznie pracą, pod koniec dnia możemy nie mieć siły oraz humoru na zbliżenia. Trzeba w takich przypadkach zatroszczyć się o minimalizowanie momentów nas stresujących, odprężenie tania kamagra i rozsądne podejście do pracy.
2.Zaburzenia naczyń krwionośnych. Jeżeli w naczyniach krwionośnych zaczynają tworzyć się blaszki miażdżycowe, krew musi przeciskać się przez żyły z większym trudem. Może to powodować zbyt mały napływ krwi do członka i brak lub niepełną erekcję.
3.Nikotyna. Z analiz wykonanych przez ekspertów jasno wynika, że wypalanie jednej paczki dziennie aż u 3/4 osób doprowadza do impotencji. Prócz problemów z potencją papierosy wpływają na mniejszą produkcję plemników, a dodatkowo ich mniejszą ruchliwość.

tekst dostepny na stronie levitra tanio