blog.carycaonline.pl

Łatwe? To do pracy, a raczej do sypialni!

Łatwe? To do pracy, a raczej do sypialni!

Chętka na seks zależy głównie od naszego nastawienia – jeżeli mamy motywację do wykonania zbliżenia, przynosi nam ono satysfakcję, czujemy się atrakcyjni, bezpieczni (tak, tak, to istotne nie tylko dla dziewczyn!), cenieni przez partnerkę a sama aktywność seksualna jest tożsama z naszymi preferencjami, najprawdopodobniej nic nie stanie na przeszkodzie żeby czerpać z niej jak największą przyjemność. Jednak popęd seksualny, choć jest sprawą ducha, uwarunkowany jest też od możliwości organizmu. cialis
Wobec tego poza zadbaniem o adekwatną oprawę zbliżenia, wskazane jest 6749-6607-ico-wu.jpgprzygotować wcześniej swoje ciało, aby sprostało wyzwaniom, które pragniemy przed nim postawić. Istotny jest sen, ruch, zdrowa odżywianie i odrzucenie używek (spożywanie zbyt dużej ilości kawy czy piwa działa bardzo ujemnie na możliwości erekcji, nie ma też bezpiecznej liczby wypalanych papierosów – każda ilość obniża sprawność seksualną!).

Poza wypunktowanymi w artykule sposobami, każdy z nas jest w stanie polecić kilka własnych, które sprawiają, iż ochota na seks wzrasta. Czy jest to nasz ukochany sposób wypoczynku, masaż, gorąca kąpiel: kosztowanie pysznego oraz wymyślnego dania; miło i spokojnie lub czynnie oraz ekscytująco spędzony dzień, wyczekiwanie na realizację fantazji erotycznej ustalonej wcześniej z partnerką… Nieważne jaki mamy sposób na odprężenie się oraz bycie tu i teraz z drugą osobą, kluczowe jest aby go nie zaniedbywać!
wiecej tutaj kamagra tanio