blog.carycaonline.pl

Kilka trików na silniejszą erekcję

Kilka trików na silniejszą erekcję

avatar_99_page

Jeśli zależy ci na silniejszej erekcji, musisz regularnie ćwiczyć

Spaceruj oraz podskakuj w zastępstwie jazdy taksówką

Jeśli zależy ci na mocniejszej erekcji, powinieneś systematycznie ćwiczyć. Poprawa ogólnego stanu twojego ciała i kondycji wpłynie zdecydowanie pozytywnie na stan zdrowia twojego penisa. Badania dowodzą, że mężczyźni, którzy przechodzą każdego dnia 3 kilometry, mają o połowę mniej problemów z erekcją w porównaniu kamagra w zelu do mężczyzn, którzy preferują siedzący tryb życia. Tamowanie się tętnic jest jedną z istotnych przyczyn zaniku wzwodu. Żyły funkcjonują na najlepszym poziomie jedynie wtedy, gdy się systematycznie ćwiczy. Nie trzeba od razu robić wszystkich skomplikowanych ćwiczeń penisa, aby pomóc mu być w erekcji jak najdłużej. Bardzo proste ćwiczenie, jak przechadzka w miejsce zamawiania taksówki na krótkie dystanse już wystarczą, aby wywołać zauważalną różnicę szybko i w wygodny sposób. Innymi słowy, żeby kogoś przelecieć, najpierw przeleć się do pracy.

Jak pomaga ziewanie?

Gdy ziewasz, to rzeczywiście możesz mieć wzwód. Bierze się to stąd, ponieważ zarówno ziewanie jak i wzwód są wynikiem istnienia nietrwałego, jednakże niezwykle aktywnego biologicznie związku chemicznego, zwanego tlenkiem azotu. Gdy związek ten zostanie już uwolniony w mózgu, ma poniekąd przed sobą dwie drogi: może przesunąć się do ust lub do członka. Nigdy nie poczułeś małego drżenia w kroczu podczas ziewania? Jest to efekt tego, że tlenek azotu przemieścił się zarówno do ust jak i twoich okolic między nogami. Pamiętaj w takim przypadku o częstym ziewaniu i uwalnianiu więcej tlenku azotu dla silniejszej erekcji. Tylko uważaj z tym ziewaniem w miejscu pracy, bo cię wezmą za lenia.

Wyśpij się

Po stosunku twój członek jest przeważnie wyczerpany. Musi odpocząć. Z tej przyczyny niezmiernie ważne jest, żebyś zażył tyle snu, ile tylko będzie możliwe. W czasie odpowiedniego snu zdrowy facet doświadcza pięciu-sześciu wzwodów, ale niekoniecznie jest to okoliczność do wykorzystania z partnerką. W ten sposób twoje ciało informuje cię, że twój penis jest potencja zdrowy i przygotowany do ponownego użycia. Twój penis “ładuje się” w trakcie snu. A więc dla twardej i zdrowej erekcji, niczym nie zmącony i długi sen jest niezwykle istotny.