blog.carycaonline.pl

Brak erekcji – jakie moga być tego powody.



 

 

Wśród najczęstszych przyczyn pojawienia się kłopotów z erekcją można wymienić:

 

1) Kiepska dieta – jeżeli obżeramy się głównie szybkim jedzeniem, tłustym, w naszym codziennym menu brak zaś zdrowych warzyw, owoców, ryb, to nie dziwmy się, że niestety erekcja nie towarzyszy nam zbyt często.

 

2) Brak ruchu, bierny tryb funkcjonowania – o ile to w zupełności zrozumiałe, że dzisiaj spędzamy dużo czasu w pozycji siedzącej, w końcu bez pracy zawodowej ciężko funkcjonować na dobrym poziomie, to jednakowoż nie ma sensownej wymówki dla osób, które nie ruszają się po wyjściu z pracy.

 

3) Kłopoty natury zdrowotnejgdy człowiek choruje na schorzenia serca, nadciśnienie
tętnicze
, cukrzycę, to z automatu także z jego poziomem libido nie wszystko jest w porządku.

 

4) Znużenie – o ile z początku jesteśmy zapewne zafascynowani swoją partnerką, jej ciałem, to potem może wkraść rutyna. A jak powszechnie
wiadomo
, rutyna zabija. W tym celu warto pogadać z własną kobietą, zapytać czy mogłaby trochę bardziej urozmaicić pożycie seksualne. Godne zainteresowaniaseksowne ubrania, może jakieś zabawki, produkcje XXX bądź przebieranki. Możliwości, dzięki którym nasze pożycie erotyczne będzie ciekawsze nie brakuje.

 

5) Chroniczny stres, kłopoty w pracystresujące sytuacje są stałym elementem naszego życia, lecz w końcu wcale nie jest
powiedziane
, że powinniśmy reagować na nie nadmiernym zdenerwowaniem. Naprawdę można w taki sposób pokierować własnym żywotem, aby w żadnym razie nie dochodziło do tej sytuacji, w której stres zrujnuje nam zarówno dzień, jak i noc.


tekst dostepny na
stronie-



levitra
cialis cena