blog.carycaonline.pl

Bicze wodne i hydroterapia na potencję- czesc 2

Bicze wodne i hydroterapia na potencję- czesc 2

impotencja1

Akupresura to zabiegi bazujące na ściskaniu konkretnych miejsc na stopach. U panów trzeba wzbudzać nerwy znajdujące się na piętach. Należy zgiąć nogę w kolanie i delikatnie uciskać pięty. Badanie można zapoczątkować od ledwo wyczuwalnych muśnięć i stopniowo zwiększać moc nacisku. Każdą piętę trzeba badać przez nie więcej niż 5 minut.
Panie szybciej reagują na uciskanie miejsc znajdujących się wzdłuż odcinka lędźwiowo-krzyżowego, w odległości trzech cm od kręgów. Dotykanie tych punktów jest doskonałym pomysłem na rozpoczęcie łóżkowych zabaw. Kobiety mogą się odwdzięczyć masowaniem punktu tuż nad owłosieniem łonowym swojego kochanka. Pobudzą przez to penisa. Dzięki prostym masażom pożycie łóżkowe viagra cenamoże być o wiele lepsze.
Na uszach zlokalizowane są receptory, które tak samo jak te zamieszczone na piętach odpowiadają za rozpoczęcie reakcji seksualnych. Naciskanie tych receptorów wzmacnia funkcjonowanie narządów płciowych. Takie masowanie może dodatnio wpłynąć na problemy z erekcją.
Masaż uszu nie powinien trwać więcej niż pięć minut. Jeżeli kochankowie chcą spróbować uciskania określonych punktów, to trzeba udać się do seksuologa lub specjalisty medycyny naturalnej – oni wskażą dokładnie, jakie punkty należy uciskać i w jaki sposób.
tekst dostepny na stronie kamagra zel