blog.carycaonline.pl

Xtrasize – pigułki na powiększanie penisa

Xtrasize – pigułki na powiększanie penisa

Xtrasize to tabletki, które mają zrobić, że penis zarobi na odległości i grubości. Pracują na wartości poprawy przepływu krwi i zwiększenie chłonności ciała jamistego, z którego wyprodukowany jest męski penis. Dzięki temu długość i grubość penisa ulegają systematycznemu zwiększeniu.

Dawkowanie Xtrasize

Producent zaleca przyjmowanie 1 tabletki dziennie, najlepiej po śniadaniu. Pierwsze wyniki mają pojawić się po kilku dniach też powinna wówczas stanowić właściwsza erekcja. Jedno opakowanie zawiera 60 prostych do przyjęcia kapsułek i wystarcza na 2 miesiące kuracji. Cena opakowania wynosi aktualnie 179zł. Tabletki można osiągnąć wyłącznie przez internet(nie znajdziesz ich w aptece ani drogeriach), na spodzie znajdziesz baner dzięki któremu kupisz Xtrasize w czystszej cenie.

Xtrasize – jakie wyniki można kupić po kuracji

Tabletki na powiększanie członka Xtrasize powinny w głównym miesiącu stosowania zapewnić przyrost długości o około 3cm(deklaracja producenta!). Kontynuowanie terapii przez inne 2mc ma zrobić, iż penis urośnie aż o 7,5cm.

Xtrasize skład

Suplement diety Xtrasize zawiera wyłącznie naturalne składniki. Że zlokalizować na stronie producenta skład preparatu, przeglądając witrynę znaleźliśmy takie sformułowanie: „jest przygotowaną według amerykańskiej receptury mieszankę ekologicznych składników, które stawiane są z lat”.

Głęboko na podstronach szukamy informację, że w zestaw tabletek Xtrasize wchodzi między innymi tribulus terrestris, maca root, saw palmetto oraz l-agrinine HCI.

Czy Xtrasize jest miły?

Specyfik ten został przebadany oraz zrobiony do obrotu na terenie Unii Europejskiej. Posiada jakieś certyfikaty potwierdzające jego bezpieczeństwo. Co znacznie – przeszukując internet w dążeniu myśli o tych tabletkach nie natknęliśmy się na reklamy traktujące o pojawieniu się każdych większych efektów ubocznych towarzyszących kuracji.

Tabletki liczą w prywatnym sklepie wyłącznie naturalne składniki a możliwość pojawienia się skutków ubocznych jest daleko bardzo ograniczona.

Xtrasize promocja

zytax promocja

Vigrax promocja