blog.carycaonline.pl

Stylizacja elegancka: klasyka z połyskiem.

Stylizacja elegancka: klasyka z połyskiem.

Biała bluzka oraz czarna spódnica to styl kojarzony raczej tradycyjnie, ale nie musi tak pozostać. Stylizacja elegancka w duchu uczelnianego mundurka nabiera dorosłego charakteru dzięki wyrafinowanym materiałom i dodatkom.
W takim zestawie śnieżna bluzka zachowuje ponadczasowy, dopasowany krój i jest zapinana na pętelkę, bo skrzydełka kołnierza nie są typowo wygięte, lecz nieskomplikowane i postawione, co natychmiast dodaje koszuli szyku. Stylizacja kunsztowna jest podkręcona skórkową, ołówkową spódnicą, która zastępuje popularny wzór z materiału. Taka tkanina nadaje jej trochę ekstrawaganckiego charakteru oraz udowadnia, iż zakładająca ją kobieta jest pewna swojej wartości.
Stylizacja elegancka nie byłaby kompletna bez butów na obcasie. My proponujemy połyskujące, srebrne szpilki o trendy, mocno wykrojonym kroju i z asymetrycznym, wydłużonym czubkiem przykrywającym stopę na skos. Nieszablonowe buty nadają ton kolejnym dodatkom. Szyję ozdabia misterny naszyjnik na wisiorku, który ozdabia dużo połączonych ze sobą błyskotek. Błyszczące ozdoby widoczne zza połów koszuli nie popsują stylizacji, lecz przykują uwagę. Na przegub ręki proponujemy delikatny, srebrny zegarek na bransolecie ozdobionej przez szkiełka będącej przy kopercie. Puzderkowa torebką w stylu color-blocking łączy czerń z szarością i można ją trzymać w ręku lub na pasku.
flower-power-297x246
Ogólnie elementy wyrafinowanej stylizacji łącznie z linkami do butików znajdują się w galerii – kliknięcie w nazwę wybranej rzeczy przenosi na stronę towaru.
tekst dostepny na stronie http://e-modnisia.com.pl/pol_m_Torebki-180.html